Obľúbené tínedžerské filmy zo strednej školy o koncoročnom plese sú stále v kurze a tak…Moment! Nie! Toto už je dávno preč! Koho by stále bavilo sledovať dookola to isté? Zrejme Kristínu, pretože presne toto si vybrala ako tému svojho najnovšieho videoklipu. 

Pesnička sama o sebe nie je až taká katastrofa ale od klipu by sme čakali rozhodne viac. Nájdeme v ňom však presne to, čo už sme videli miliónkrát. Najväčšia „šprtka“ zo školy sa zamiluje do hviezdy. Ten už ale má svoju kráľovnú a tak neostáva šedej myške nič iné len čakať na ples. Tam sa zázrakom (ktorý spočíva v tom, že si dá dole okuliare) z nej stane kočka, ktorú v nej predtým nik nevidel. A jej vysnívaný princ sa do nej zamiluje. Nevideli sme to už v klipe Taylor Swift?

Toto už dnes môže zabrať akurát tak na 13 ročné dievčatá, a aj tie už majú v súčasnej dobe inú predstavu o vysnívanom rande. Aspoň, že to zachránil koniec, kde nám tvorcovia dopriali trošku humoru. Ale aby sme len nekritizovali, klip je síce totálna vykrádačka, ale ako celkom pôsobí milo. Dokonca by sme 28-ročnej speváčke aj uverili, že je naozaj školáčka.

 

Foto, Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here