Milióny dievčat na svete a aj u nás boli do tejto dvojice zbláznené. Všetko vďaka filmovej ságe „Twilight“, ktorá z nich urobila pár snov. O to väčší škandál spôsobilo, keď bola herečka prichytená s iným mužom. Veľkej láske bol koniec a fanúšičky ju odsúdili. No ako to bolo naozaj? 

Nedávno prišla herečka s otvorenou výpoveďou, v ktorej porozprávala o svojom vzťahu s Pattinsonom. Mnohých tým šokovala a niet divu. Tvrdí totiž, že celý ich románik bol pre ňu strašný.
„Ľudia nás chceli vidieť spolu tak veľmi, že náš vzťah sa stal produktom.“ Vyjadrila sa Kristen pre magazín T.
„Bolo to voči mne hrubé. Nechcem skrývať kto som, či to, čo v živote robím. Ale nechcem byť súčasťou príbehu, ktorý je len zábavou v šoubiznise.“

Odkedy sa prevalila jej nevera s režisérom snímky „Snehulienka a lovec“, fanúšičky sa jej obrátili chrbtom. Ani ona, ani Robert sa k tomu vtedy nevyjadrovali. Až teraz na celú vec vniesla trochu svetla práve sama herečka. Tá posledné roky vymenila mužskú náruč za ženskú a v súčasnosti randí s producentkou Aliciou Cargile. Práve prostredníctvom otvorenej výpovede chcela poukázať podporu vzťahom s rovnakým pohlavím.

 

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here