Twilight je rozhodne projektom, ktorý Kristen Stewart preslávil. Darmo budeme hádať, kde by bola mladá herečka bez úlohy „Belly“, ktorá sa zamilovala do chladného upíra. Kristen nedávno navštívila Ellen DeGeneres a zverila sa jej, čo bolo pre ňu na filmovaní najťažšie.

Krásna herečka nie je jednou z tých, ktorí budú niečo skrývať alebo sa na niečo hrať. Preto aj v show Ellen DeGeneres neskrývala svoju pravú tvár a nemala problém zveriť sa blonďatej moderátorke. ,,Najhoršie z celého natáčania bolo nosiť celú dobu tie otrasné vlasové príčesky. Všetko ale nebolo až také zlé. Keď si na to spomeniem a občas si pozerám staré fotky, je to ako keby som listovala v školskej ročenke. Vtedy som akurát skončila strednú školu, takže sa mi to s tým veľmi spája.“

A čo vzťah s Robertom? ,,Niečo veľmi osobné sa stalo zrazu verejnou vecou a obaja sme z toho mali zmiešané pocity. Na jednej strane je to super, pretože môžete do celého sveta vykričať, že sa ľúbite, ale na druhej strane som mala len 17 alebo 18 a v tomto veku človek všetko prežíva inak. Na druhej strane ma to ale veľa naučilo. Bola to lekcia.“ zhodnotila herečka.

Foto: hdwallpapers.com | Video: YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here