Mnoho celebrít už ukázalo svoje dobré srdce a podelilo sa o nemalú čiastku s tými, ktorí to potrebujú. Či už išlo o dar nemocnici, charite alebo konkrétnym ľuďom, vždy to bolo od nich krásne gesto. Tentoraz sa so svojím majetkom rozhodla podeliť Taylor Swift. Prečo to urobila? 

Autorka hitu „Shake it off“ sa rozhodla striasť sa pár tisícov a darovať ich niekomu, kto ich potrebuje viac. Ide o nemalú sumu – jeden milión dolárov. Swift sa vyjadrila, že peniaze pôjdu obetiam povodniam, ktoré zasiahli štát Louisiana v USA. Tento problém majú na svedomí prívalové dažde, ktoré spôsobili rozsiahle záplavy, a dokonca pripravili o život jedenásť ľudí.

 

„Začali sme svetové turné „The 1989“ práve v Louisiane a fanúšikovia boli úžasní. Cítili sme sa tam ako doma. Skutočnosť, že tak veľa ľudí bolo nútených opustiť svoje domovy je srdcervúca.“ Takto sa k udalosti vyjadrila samotná speváčka. Obyvateľom jej dar určite príde vhod, pretože tieto záplavy sa radia k jedným z najničivejších, aké tento štát zažil.

 

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here