Je to naozaj tak alebo nie? Nedávno sa objavili fámy o tom, že by 47-ročná speváčka a herečka mala čakať dieťa so svojim partnerom. Vzhľadom na jej vek išlo o veľkú udalosť a po sérii dohadov prišlo vyjadrenie. [sociallocker]

Táto žena snáď nestarne, pretože na svoj vek vyzerá úžasne. Zrejme aj kvôli tomu si ulovila mladého zajačika. Jej súčasnou láskou je totiž 29-ročný herec Casper Smart. Nečudujeme sa tomu, že Jennifer neodolal, vek je v jej prípade naozaj len číslo. Ale napriek tomu vyvolalo rozruch, keď sa v ich okolí začalo šuškať o tom, že Jen je tehotná. S touto informáciou prišiel im blízky zdroj. Sama speváčka ešte nedávno tvrdila, že ide len o klebety. Tak ako to teda je?

Thank you @zuhairmuradofficial @zuhairmuradprivate for always making me feel amazing!! #birthdaysuit

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Pre „ABC News“ sa jej hovorca vyjadril, že rozhodne nový prírastok neočakávajú. Teraz to ale vyzerá, že Lopez je naozaj v tom. Z ich okolia si totiž niekto nedal pozor na ústa a opísal, ako vzorne sa Casper o Jennifer stará, pretože je tehotná. Keďže však stále nevyšlo oficiálne vyjadrenie a speváčke nie je vidieť bruško, musíme si ešte chvíľu počkať či sa to potvrdí. Lopez už má osemročné dvojičky (Max, Emme) s bývalým manželom, spevákom Marcom Anthonym. Po nevydarenom manželstve sa táto kráska do nového nehrnie, ale podľa jej slov „nič nie je vylúčené“.

 

My idea of a Perfect afternoon… #snuggles #coconuts #LOVE

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Foto: Instagram, Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here