Zdá sa, že aféra okolo rozchodu známeho dj-a a speváčky Taylor Swift ešte stále nie je pri konci. Pred dvoma dňami totiž vyšiel videoklip k piesni „Olé“, na ktorej s Calvinom spolupracoval John Newman a zábery vo videu vyvolali dosť otázok. Ako to teda je? 

Text piesne začína slovom „Low-key“, čo až očividne pripomína postavu Lokiho, ktorého stvárnil súčasný frajer Taylor, Tom Hiddleston. Náhoda? Možno, ale to rozhodne nie je všetko. Video vyvolalo neuveriteľné ohlasy u fanúšikov, ktorý v ňom okamžite zbadali podozrivé náznaky na vzťah nového páriku. Žeby sa Calvin cez rozchod dostával takýmito žartíkmi?

Klip sám o sebe nie je nijak odlišný od iných letných hitov, ale podobnosť s fotkami Taylor a Toma je očividná. Prvou fotografiou, ktorá obletela svet, bol ich výlet na pláži, kde sedeli spolu v objatí na kameňoch. Takúto scénu nájdeme aj v klipe. No to nie je ani zďaleka všetko. John sa počas celého videa zdržiava v priestoroch veľkého bieleho domu, samozrejme podobnému tomu, ktorý vlastní Taylor. A aby toho nebolo málo, Calvin aj John si na konci posedeli s dievčatami spoločne vedľa seba. Nemusíme sa hrabať v pamäti ďaleko, aby sme si spomenuli na fotku, kde takto sedela slávna blondínka so svojou polovičkou a priateľmi. Calvin svojej bývalke zjavne nepovedal ešte posledné slovo.

 

Foto, Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here