Americká hviezda Kim Kardashian sa dnes v noci stala obeťou lúpežného prepadnutia. Dvaja muži prezlečení za policajtov vtrhli do jej luxusnej rezidencie v centre Paríža a celkovo si odniesli šperky v hodnote 11 miliónov dolárov! 

Kim Kardashian sa momentálne zdržiava v metropole Francúzska na parížskom týždni módy spolu so svojou matkou Kris, sestrou Kourtney a Kendall a svojimi dvoma deťmi, trojročnou dcérou North a desaťmesačným Saintom.

V noci na dnes ju prepadli dvaja maskovaní muži prezlečení za policajtov. V izbe na ňu mierili zbraňou, následne ju zviazali a zamkli do kúpeľne. Prišla o šperky za jedenásť miliónov dolárov, presná výška škody sa však stále vyčísľuje. Následne po tom, ako sa o incidente dozvedel jej manžel Kanye West, prerušil koncert na hudobnom festivale v New Yorku, aby mohol byť so svojou ženou. Jej deti sa v čase prepadnutia v izbe, našťastie, nenachádzali.

Podľa polície nie je Kim zranená, avšak hlboko otrasená. Celá rodina je momentálne pod policajnou ochranou až kým sa celý incident nevyšetrí.

Foto: Instagram | Video: YouTube 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here