Kim Kardashian je známa tým, že miluje pozornosť, selfie fotky a provokáciu svojimi krivkami. Po hororovom útoku v Paríži, ktorý sa odohral začiatkom tohto mesiaca, sa však úplne izolovala, nevychádzala zo svojho domu, a na všetkých účtoch na sociálnych sieťach zostala neaktívna. Tento týždeň ju však zachytili objektívy paparazzov hneď dvakrát.

Hrozivo vyzerajúca krádež v jej hotelovej izbe sa nakoniec skončila, chvalabohu, bez väčšej ujmy. Kim nevychádzala von, nepostovala fotky a zostala tak povediac v tieni. V priebehu posledných 24 hodín sa Kim ukázala na verejnosti hneď dvakrát. Najskôr si vyšla na zmrzlinu so svojím priateľom a neskôr sa ešte objavila na koncerte svojho manžela Kanyeho Westa v Los Angeles. Je to vôbec po prvýkrát, kedy sa ukázala v LA po incidente v Paríži. Ten sa odohral na začiatku tohto mesiaca, keď jej do hotelovej izby vnikli piati muži, ktorí boli oblečení ako policajti. Zviazali ju a zamkli v kúpeľni. Dokonca jej priložili aj zbraň k hlave. Celkovo ju okradli o šperky v hodnote 10 miliónov dolárov.

1

Foto: Facebook, Twitter

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here