Minulý mesiac spôsobil návrhár Marc Jacobs svojou módnou prehliadkou pobúrenie a hnev verejnosti. Konkrétne šlo o účesy predvádzajúcich modeliek, medzi inými aj Kendall Jenner či Karlie Kloss, ktoré sa na móle objavili s dredmi. Medzi ľuďmi, a najmä v Amerike totiž prevláda názor, že dredy patria Afroameričanom. 

m

Množstvo ľudí si zároveň kládlo otázku, prečo Marc Jacobs jednoducho na prehliadku nenajal modelky čiernej pleti.

Momentálne však opäť rozvírila diskusiu Khloé Kardashian, ktorá na svoju stránku pridala kontroverznú fotografiu s popisom: ,,Skúšam najhorúcejšie novinky z prehliadkových mól. Ako vyzerám?“

Reakcie fanúšikov však na seba nenechali dlho čakať a na televíznej hviezdičke nenechali nitku suchú. V komentároch na Twitteri ju vyzvali, aby si prestala privlastňovať cudziu kultúru.

a

a

Foto: Twitter

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here