Vyhľadávaná modelka Kendall Jenner si minulý mesiac poriadne rozhnevala tanečný svet svojimi fotkami v magazíne „Vogue Spain“. V módnom photoshoote, kde bola oblečená v rozličných verziách tréningových šiat predvádzala rôzne polohy, ktoré profesionálne tanečnice doslova pobúrili! Ako na to zreagovala samotná Kendall?

Popri fotení vzniklo aj krátke video, kde Kendall predvádza svoje tanečné zručnosti a hovorí o svojom detstve. Reakcie niektorých členov baletnej komunity však neboli nadšené. Práve naopak. Mnohí z nich sa dokonca vyjadrili, že modelka zneuctila ich prácu. Kendall však prehnaným reakciám nerozumie:

,,Príde mi to doslova smiešne, ako všetci robia drámu z jedného fotenia. Keď som šla na fotenie pre „Vogue Spain“, ani som nepoznala tému, až kým mi nezačali robiť vlasy a make-up!“ napísala Kendall na sociálnej sieti. ,,Zaráža ma, že ľudí rozčúli jedno video a pár fotiek viac, ako dôležité problémy, ktoré sa vo svete dejú. V žiadnom prípade ma to však nezastaví v tom, čo robím, a určite kvôli tomu neprestanem byť sama sebou,“ dodáva modelka.

Spomínané video aj fotografie si môžeš pozrieť nižšie:

 

 

 

Foto/Video: Instagram

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here