Hviezdy sa schádzajú a rozchádzajú častejšie než v mexických telenovelách a vyzerá to tak, že to bude platiť aj to tejto dvojici. Ešte nedávno bola Kendall spájaná s raperom „ASAP Rocky“, no teraz sa okolo nej znova točí Styles! 

Párik podľa všetkého spolu strávil hneď niekoľko dní. Minulý štvrtok ich nachytali pri večeri v reštaurácii „Ysabel“ v Los Angeles. Zdroje z okolia tvrdia, že sú len kamaráti, hoci Kendall bola vraj veľmi rada, že je s Harrym opäť v kontakte. V piatok okolo polnoci sa objavili opäť spolu na „Sunset“ bulvári a v sobotu v Malibu. Podľa svedkov mali k sebe blízko, nechýbali dotyky, pohľady do očí a smiech.

0505

 

Spolu sa objavili aj v januári tohto roka. Kendall po prvýkrát nachytali papparazi so Stylesom v novembri 2013. Odvtedy už prešli takmer tri roky a zdá sa, že majú k sebe stále blízko. Klebety však delia fanúšikov na dve skupiny. Jedna verí a dúfa, že spolu randia a tá druhá trvá na tom, že sú len dobrí kamaráti. K druhej skupine sa pridal sám Harry, keď v roku 2013 na otázku, či spolu s Kendall chodia odpovedal toto: ,,Vyšli sme si na večeru, ale nie, myslím.“ Kamarátsky to však rozhodne nevyzeralo práve na začiatku tohto roka.

Snáď sa raz dočkáme jasného vyjadrenia, či je spevák do Kendall zamilovaný alebo nie. Pristalo by im to? 🙂

01 0101 05 04

Foto: Twitter | Video: YouTube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here