Prehliadka najkrajších žien sveta je už čoskoro tu a niektoré z nich sa na svoj večer pripravovali celý rok. Dlhé hodiny vo fitku, zdravá strava, ale aj prísny režim je vraj kľúčom k tomu, aby sa dievča stalo anjelikom Victoria´s Secret. A už druhý rok po sebe nimi budú aj svetové topmodelky Gigi Hadid a Kendall Jenner! Gigi tak avizovala na svojom Instagramovom konte! 

Aj tento rok uvidíš na najkrajšej a najdrahšej prehliadke dve najlepšie kamošky znova pokope. ,,Neexistujú slová, ktorými by sa dal popísať pocit, aké to je prejsť sa po móle na prehliadke Victoria´s Secret. Som šťastná, že vám môžem oznámiť, že tento rok sa vrátim na Victoria´s Secret fashion show,“ napísala Gigi na svoj Instagram.

1

1

S Gigi sa tento rok prejde po móle po prvýkrát aj jej mladšia sestra Bella Hadid. Magazín „Entertainment Tonight“ uviedol, že fashion show sa zúčastní aj najlepšia kamarátka Gigi Hadid – Kendall Jenner. Na móle okrem nich uvidíme aj Adrianu Limu, Alessandru Ambrosio, Lily Aldridge, Elsu Hosk, Jasmine Tookes, Josephine Skriver, Lais Ribeiro, Marthu Hunt, Romee Strijd, Saru Sampaio, Stellu Maxwell a Taylor Hill.

Foto: Instagram, Twitter

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here