Minulý týždeň v piatok sa konala prestížna párty magazínu „Paper“. Hlavnou hviezdou večera mala byť modelka z titulky-Bella Hadid. Na podujatí vystupovala speváčka a zároveň aj modelkina dobrá kamarátka Justine Skye. Aj keď bola celá oslava o Belle a jej úspechu, ona však všetku svoju pozornosť venovala iba svojej kamoške na pódiu. 

 

Aj ty máš určite kamošku, ktorej by si zverila aj svoj život. Najlepšia kamoška je pre dievča vykúpením a je skutočne rarita, ak si takú nájdeš. Ako svoje priateľstvo prejavovala Bella Hadid?

Sleduj tú nefalšovanú radosť a nadšenie v jej tvári

Bella na svojom Instagramovom účte zverejnila aj jednu fotku z vystúpenia s popisom: „Nájdi si niekoho, kto na teba bude pozerať tak ako ja na @justineskye. LOL, ľúbim ťa!!!“

 

Každá baba si zaslúži mať Bellu Hadid vo svojom živote!

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here