Krátko potom, čo sa Katy Perry vyjadrila, že uvažuje o hudobnom spojení s Taylor Swift, fanúšikovia sa takmer zbláznili. Možná spolupráca týchto dvoch speváčok vyvolala priam šialenstvo. Na Twitteri sa objavili reakcie, ktoré nemajú obdoby! 

Autorka hitu „Rise“ sa takmer postarala o spadnutie internetu, keď reagovala na otázku o možnej spolupráci s Taylor. Vyjadrila sa totiž, že sa nebráni spoločnému projektu, ak sa jej Swift ospravedlní. To bola pre fanúšikov správa, ktorú rozhodne nechceli počuť. Svoj názor vyjadrili veľmi úprimne a rozhodne si nedávali servítku pred ústa.

Jeden z nich napísal na jej adresu nasledovné:

„Prosím ťa, nezapleť sa do drámy s Taylor Swift a nekaz si svoju reputáciu. Ona je intrigánska mrcha, ktorá ťa bodne.“ Dosť silné slová, čo povieš?

Či už ide o rozchod s Calvinom Harrisom alebo svár, ktorý sa odohral medzi ňou, Kim Kardashian a Kanye Westom, Taylor si získala množstvo neprajníkov. Katy je napriek tomu  rozhodnutá zabudnúť na krivdy z minulosti, zrejme aj na to, že Tay o nej napísala pesničku „Bad Blood“, no jej fanúšikovia majú na to iný názor.

Foto: Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here