Kris Jenner každoročne organizuje prestížnu vianočnú párty pre celú rodinu a priateľov. Pre jednu osobu sú však tento rok dvere u Kardashianovcov zatvorené. A tou osobou nie je nik iný ako kontroverzná priateľka Roba Kardashiana – Blac Chyna. Všetci zdieľajú názor, že Robovi by bolo lepšie bez nej. 

 

Rodina Roba Kardashiana má už Blac Chyny plné zuby. Dokonca ju ani nepozvali na svoju každoročnú vianočnú párty. Kardashianovci sa od nej snažia dištancovať a chcú, aby sa s ňou Rob rozišiel. Aj napriek tomu im však veľmi záleží na ich jednomesačnej dcére Dream Renée.

Zdroj blízky rodine pre časopis People potvrdil, že Kardashianovci tento toxický vzťah už ďalej netolerujú. A úprimne, ani sa im nečudujeme. Cez víkend, ešte predtým ako si Blac Chyna zbalila všetky veci aj malú Dream a odišla, v opitosti Roba fyzicky napadla. A to nie je všetko! Podľa správ, ktoré unikli z jej telefónu bola s Robom iba kvôli sláve a peniazom.

Nanešťastie, zatiaľ to stále vyzerá tak, že Rob sa s Blac Chynou rozísť nechystá a takisto odmieta počúvať aj rady svojej rodiny. Taktiež verejne priznal, že vyhľadá pomoc psychiatra, aby mu pomohol zvládať jeho duševné problémy. Nuž, láska je naozaj slepá.

Foto: Twitter, giphy.com 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here