Raper Kanye West bol práve hospitlizovaný v nemocnici v Los Angeles po tom, ako zrušil svoje koncertné turné. Do nemocnice ho doviedli v putách. Blízky zdroj tvrdí, že to bolo najmä pre jeho vlastnú bezpečnosť. 

Kanye West sa momentálne nachádza na prestížnej klinike v Los Angeles na pozorovaní. Správa prišla krátko po tom, ako raper bez udania dôvodu zrušil zvyšok svojho koncerného turné, ktoré malo trvať až do polovice decembra.

NBC uvádza, že Kanye bol hospitalizovaný pre jeho vlastnú bezpečnosť. Nejedná sa vraj o žiadnu kriminálnu činnosť.

TMZ uvádza, že Kanye je momentálne v starostlivosti psychiatrov v UCLA Medical Center. Vraj mal už dlhšie problémy so spánkovou depriváciou. Raper sa mal údajne správať chaoticky keď bol u svojho trénera, ktorý radšej zavolal sanitku. Privolaní lekári ho upokojili, no keď ho chceli zobrať do nemocnice na vyšetrenie, odmietol. Nakoniec museli použiť putá.

Kim Kardashian, ktorá sa v tom čase nachádzala v New Yorku okamžite letela späť do Los Angeles za svojím manželom.

Zdroj/Foto: Harpers Bazaar 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here