Už je to nejakú dobu, čo sa títo dvaja rozišli, ale zdá sa, že ešte stále to medzi nimi nie je v poriadku. Justin sa na sociálnych sieťach chváli fotkami svojej novej lásky a fanúšikovia z toho nie sú nadšení. A rovnako tak Selena, ktorá svojmu bývalému nechala jasný odkaz! 

Len včera sa spevák ukázal na fotke so svojou polovičkou a už teraz k nej dostal viac ako 40 tisíc komentárov. Okrem vyjadrení fanúšikov, že sa im Sofia Richie vôbec nepáči a že je škaredá sa mu k tomu vyjadril aj jeden špeciálny človek. Selena Gomez. Justin si zastával svoju lásku pred fanúšikmi a zanechal im jasné slová: „Svoj Instagram zmením na súkromný ak neprestanete „hejtovať“. Okrem toho sa nebojí ani stratiť ich priazeň a rovno im odkazuje: „Ak ste ozajstní fanúšikovia, nebudete zlí na ľudí, ktorých mám rád.“

 

Selena si príspevok svojho bývalého všimla a vyjadrila sa k nemu po svojom: „Ak nevieš zniesť „hate“, nezverejňuj fotky s frajerkou. Malo by to byť len medzi vami. Nebuď naštvaný na svojich fanúšikov. Boli tu pre teba vždy.“ Po týchto slovách zrejme Justin prišiel o množstvo z nich, pretože vyjadrili podporu Selene prostredníctvom  #TeamSelena. Na koho stranu by si sa pridala ty?

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here