Priateľstvá medzi celebritami nie sú ničím neobvyklým, spájajú nielen umelcov samotných, ale aj ich fanúšikovské základne. Nie je tajomstvom, že Justin Bieber má Eda Sheerana veľmi rád, spolupracovali spolu aj na piesni „Love Yourself“. 

Justin má medzi celebritami mnoho priateľov. Niet divu, vo svetle reflektorov vyrástol a musel sa denne stretávať so známymi ľudmi, viac ako so spolužiakmi či rovesníkmi. Práve so spevákom Edom Sheeranom má dobrý vzťah a v nedávnom rozhovore v Live Lounge BBC Radia 1, ho moderátor Nick Grimshaw poriadne vyspovedal.

,,Nie sme s Edom úplne najbližší kamaráti, nevoláme si každý deň. Ale je to niekto, koho považujem za svojho priateľa a skutočne zbožňujem jeho muziku.“ priznal Bieber a pokračoval: ,,Páči sa mi, aký je to človek. Je inšpiráciou pre veľa ľudí a jeho hudba dokáže rozplakať aj rozosmiať. To je dôležité, aby vo vás hudba vzbudzovala všetky tieto emócie.“
,,Na Edovi je niečo, čo vás prinúti mať ho rád! Je skrátka veľmi milý a veľmi veľmi talentovaný!“ nešetril chválou spevák.

Justin však najlepšie vie, aké to je, prejsť si peklom a rôznymi problémami. Pri otázke, čo by Edovi odporúčal, povedal, že dúfa, že neurobí žiadnu kravinu, ktorá by mu zničila kariéru. Dúfame, že chalanom nezničí kariéru nič, a že sa dočkáme ešte veľa dobrej muziky. 🙂

5 4 1 6

2

Foto: Tumblr, Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here