Nie je ničím výnimočným, keď sa hviezdy vyberú stráviť dovolenku do drahých hotelov či navštívia vzdialené krajiny. Justin si ale vybral vskutku luxusný „domček“. V jeho dovolenkovom sídle by totiž mohli tráviť leto aj tri generácie jednej rodiny. 

Momentálne žne spevák úspech s hitom „Cold Water“ a „Let Me Love You“, a tak si zrejme povedal, že to oslávi a oddýchne si. Na voľné dni si vybral hniezdočko na Havaji, ktoré nám doslova vyrazilo dych. Neuveríš, čo všetko tento dom ponúka. Za luxus si však treba priplatiť a hodnota tohto domu je 26,5 milióna dolárov. Ale za noc vysolíš „len“ 5 tisíc.

A prečo je tento palác taký drahý? Okrem piatich spální a siedmych kúpeľní máš  k dispozícii samozrejme plne vybavenú kuchyňu, ale to zďaleka nie je všetko. Na osobnom ihrisku si totiž môžeš zahrať golf, basketbal či tenis a vykúpať sa v obrovskom bazéne s dvomi šmýkačkami.  A aby toho naozaj nebolo málo, Justin mal so svojou partiou výhľad na dva vodopády v blízkosti vily. Nuž, Bieber rozhodne nepatrí medzi tých, ktorým by peniaze chýbali, a tak si to môže dovoliť. My len ticho závidíme.

Foto: Twitter | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here