Paparazzi zachytili speváka Justina Biebera v spoločnosti neznámej dámy ako spoločne nastupujú do súkromného lietadla na letisku v Los Angeles a my zomierame túžbou zistiť, kto to je! Randí s Justinom? 

 

22-ročný Justin Bieber bol 19. decembra videný na súkromnom letisku Van Nuys v Los Angeles v spoločnosti niekoho špeciálneho. Ešte predtým, ako naskočil do svojho súkromného lietadla, gentlemansky pomohol svojej slečne na palubu. Žeby bol Justin po nevydarenom vzťahu so Sofiou Richie znova v hre?

Nech už je neznáma slečna ktokoľvek, na dlhší let sa zjavne pripravila. Na sebe má pohodlnú teplákovú súpravu, luxusný batoh Louis Vuitton a v ruke si niesla štýlovú ružovú bundu. A zjavne nechce, aby verejnosť poznala jej meno. Nevieme o nej dokopy nič, iba to, že má skvelý vkus, a to nie len na mužov.

Justinov ležérny outfit naznačuje, že mieria na menšiu dovolenku, možno aj do Justinovho rodného mesta Ontario v Kanade. Je však zvláštne, že sa objavil v spoločnosti neznámeho dievčaťa iba dva týždne po tom, ako v show Ellen DeGeneres povedal, že momentálne ho randenie vôbec nezaujíma. Tvrdil, že na vzťah sa ešte necíti. Čo myslíš, je neznáme dievča Justinova nová frajerka? Alebo iba niekto zo staffu? Daj nám vedieť v komentároch!

Foto: Instagram, Tumblr/bieber-news 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here