Zahaľ sa do farieb jesene a nechaj sa inšpirovať líčením roka 2016! Trendy v líčení sa menia rovnako ako tie módne. Každý návrhár tiež okrem svojej kolekcie vo svojej módnej show ukáže aj make-up, ktorým prezradí, čo sa bude nosiť v nasledujúcich mesiacoch. 

Čo teda prináša tohtoročná jeseň? Čo iné než teplé farby: bordová, oranžová, tmavozelená, kanáriková žltá, čokoládovo hnedá, ale taktiež aj expóziu trblietok, najmä pre tie z nás, ktoré sa neboja experimentovať a sú rady stredobodom pozornosti.

Diamantové slzy

Stali sa predlohou napríklad aj pre dizajn paletiek Kylie Cosmetics, pre obyčajné smrteľníčky však tento look pôsobí trošku prehnane, preto odporúčame na rozjasnenie použiť highlighter v zlatých tónoch, alebo jednoducho použiť trblietky na pohyblivé viečko.

1

1

1

1

Jesenné smokey-eyes

Dymové líčenie neomrzí asi nikdy. Na jeseň je ideálne zvoliť farby popadaného lístia a zlaté tóny.

1

1

1

Tmavé zvodné pery

Jeden tmavočervený rúž by na jeseň rozhodne nemal chýbať žiadnej babe! Bez ohľadu na farebnú typológiu jeseň a zima prichádza s farbami ako červená, bordová, višňová, obľúbená čokoládová hnedá, ale aj čierna!

1

1

1

Foto: Instagram 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here