Žáner sci-fi je vo filmovom priemysle veľmi obľúbenou témou. Málokedy sa však dočkáme romantiky. Teraz ale prichádza film „Passengers“, ktorý spája práve tieto dva prvky. Láka do kín nielen hereckým obsadením, ale už aj prvým trailerom. 

Ak si si doteraz myslela, že žáner sci-fi sa nedá dobre skombinovať s romantickým námetom, tento snímok ťa vyvedie z omylu. V januári budúceho roka sa totiž dočkáme príbehu muža a ženy, ktorí sa ako jediní prebudili z hybernácie skôr. „Jim“ a „Aurora“ sa tak ocitnú sami na vesmírnej lodi, kde medzi nimi vznikne čosi viac ako priateľstvo. Postupne však zisťujú, že sa rútia do nebezpečenstva a musia zachrániť ostatných pasažierov.

123

Prvá ukážka v sebe skrýva všetko potrebné, aby diváka upútala. Romantické momenty, napätie, scenérie vesmíru a špeciálne efekty. Už teraz nám je jasné, že spojenie Jennifer a Chrisa bude fungovať bezchybne a my máme pred sebou povinnú návštevu kina.

Sám Chris sa k filmu vyjadril nasledovne: ,,Myslím, že ak sa ten film natočí s nami dvoma, s týmto scenárom a režisérom, môžeme byť skvelý. Naozaj si myslím, že to môže byť jeden z najlepších, najoriginálnejších a neprekonateľných veľkých filmov, aké som kedy videl.“

Foto: Twitter, YouTube | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here