Topmodelka pochádzajúca z dokonale geneticky vybavenej rodiny (všetci jej súrodenci aj mama sa vydali na modelingovú dráhu) dnes na sociálnych sieťach oznámila svoju účasť na decembrovej Victoria´s Secret Fashion Show. Jej veľká sestra Gigi sa stala anjelikom Victoria´s Secret už minulý rok a vyzerá to tak, že Bella bude pokračovať v jej stopách. Značka Victoria´s Secret však ešte oficiálne nepotvrdila účasť Gigi Hadid, no je veľmi pravdepodobné, že v najbližšej dobe sa tak stane. To by znamenalo, že by sme slávne sestry videli spoločne na jednom móle!

 

 

Congrats to @bellahadid & ALL the models who are going to PARIS for the #VSFashionShow!! Be sure to watch Dec. 5. #VSFSParis16

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on

 

V krátkom videu, ktoré bolo pridané na oficiálne stránky Victoria´s Secret na Instagrame, môžeš vidieť Bellu Hadid, ako sa predstavuje a rozpráva o úspechu na kastingu.

My len dodávame, že Belle srdečne blahoželáme, takisto aj všetkým ostatným modelkám, ktoré tento rok pocestujú do Paríža na Victoria´s Secret Fashion Show 2016! Takže buď pripravená, vypukne to už piateho decembra! My sa už nevieme dočkať.

Foto/Video: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here