Len nedávno ju nachytali v jeho náručí a hneď sa objavili fámy, že títo dvaja tvoria pár. Nie je to tak dávno, čo sa herečka rozišla s Greggom Sulkinom a bozkávala bývalú frajerku svojho brata. Zdá sa ale, že z dievčat prešla zasa na mužov. Na Instagrame sa objavila fotka, ktorá to oficiálne potvrdila! 

Tyler Posey nie je vo svete filmu nijaký nováčik. Preslávil sa v seriáli „Teen Wolf“ a na tejto úlohe si získal aj slušnú fanúšikovskú základňu. Dievčatá, ktoré však po ňom šalejú iste nepotešilo, keď ho paparazzi nachytali práve s Bellou. A rozhodne nešlo o nevinnú fotku. Dvojica sa bozkávala priamo na ulici. Niet divu, že sa hneď začalo povrávať o novom vzťahu.

 

Novo casal de Hollywood. #bellathorne #tylerposey

A post shared by @designidols on

 

A teraz k tomu prispela aj sama herečka, ktorá si s Tylerom zapózovala na spoločnej fotke. Na svojom Instagrame totiž zverejnila ich spoločný záber z festivalu v Las Vegas. Hoci to vyzerá na obyčajný výlet s kamarátmi, vzhľadom na predošlé fámy možno ide o prvú oficiálnu fotku nového páru. Ako to však býva pri vzťahoch celebrít, musíme si počkať na vyjadrenie, ktoré nám o tom dá jasný dôkaz. Bella nám predsa sama dokázala, že nemá problém bozkávať sa s hocikým a popis „Obaja sme punk rockové deti“ z nich ešte nerobí pár.

 

we're those punk rock kids 😍☠️🎉💕🎵

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Foto: Instagram, Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here