Zdá sa, že v šoubiznise vznikajú páry, o ktorých by nás ani nenapadlo, že budú spolu. Po tom, čo sa Jennifer Lopez rozišla s dlhoročným priateľom je vraj v náručí niekoho iného. A tým človekom má byť podľa všetkého slávny DJ! 

Takúto novinku nečakal asi nikto z nás. „Jenny from the Block“ len nedávno ukončila vzťah s Casperom Smartom, ktorému dala po piatich rokoch zbohom. S prekvapeniami zrejme neskončila, začala sa totiž vídať s Calvinom Harrisom.  Ide vraj len o hudobnú spoluprácu, no zdroje z okolia tvrdia, že v tom je niečo viac ako len spoločný projekt.

J. Lo má zrejme slabosť na mužov, s ktorými pracuje. S Casperom začala chodiť v roku 2011, keď sa ako tanečník zúčastnil na jej turné. S Calvinom sa prvý raz stretla v júni práve kvôli pripravovanému singlu. „The National Enquirer“ prišiel s vyjadrením blízkej osoby, podľa ktorej si títo dvaja dávajú pozor, aby spolu neboli príliš videní.

„Sú si veľmi blízki. Je medzi nimi úžasná chémia.“ Calvin sa pred pár týždňami dokonca pochválil spoločným videom z jej narodenín.

 

Happy birthday Jennifer Lopez, legendary icon – and your show in Vegas is next level

A post shared by Calvin Harris (@calvinharris) on

 

Uvidíme, či sa neskôr ich vzťah potvrdí alebo ide len o klebety. Rozhodne by z nich ale bol pozoruhodný párik. Čo povieš? 🙂

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here