Dali sa dohromady, rozišli, zasnúbili, rozišli a teraz sú zasa spolu. A to aj napriek tomu, že Emma už medzičasom randila s iným! Evan má zrejme nervy zo železa a svoju bývalú – súčasnú frajerku stále miluje! 

Podľa magazínu Us-Weekly je tento hviezdny párik opäť spolu. Dokonca ich nerozdelilo ani to, že Emma si už našla za Evana náhradu. Leto totiž strávila s Christopherom Hinesom. Tomu je však koniec a herečka sa vrátila k svojmu bývalému snúbencovi. Blízky zdroj z Christopherovho okolia potvrdil, že oni dvaja už netvoria pár a tak Emme a Evanovi nič nestojí v ceste.

 

 

Pár spolu začal randiť v roku 2012, neskôr v roku 2014 oznámili zásnuby. Nasledujúci rok sa však svadba nekonala, práve naopak. Dvojica si dala pauzu a o pár mesiacov neskôr, v auguste 2015 už sa ukazovali znova bok po boku. Ani vtedy však toto spojenie netrvalo dlho. V máji tohto roka ich vzťah znova narazil na útes a Emma sa chytila záchranného kolesa, ktoré jej podal Chris. Ten je teraz ale mimo hru a Evan si svoju frajerku bude musieť rýchlo chytiť do chomúta, inak mu možno znova zuteká.

 

 

Foto: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here