Harry Styles z One Direction sa po rozpade skupiny stiahol z hudobného sveta. Venoval sa viac natáčaniu filmu Dunkirk a na spevácke povinnosti mu akosi nezostal čas. Vyzerá to však tak, že všetko môže byť úplne inak. 

 

Najvýraznejší a najmilovanejší z členov skupiny One Direction. Práve on bol ten, od ktorého sme sólový album očakávali ako od prvého. Zvláštne. Harry dal prednosť herectvu, no teraz je zdá sa, konečne na koni a prichádza na rad jeho spevácka kariéra. Alebo si naopak povedal, že je čas na novú frajerku?

Ešte pred Vianocami ho totiž v uliciach Londýna zastihli so speváckou kolegyňou menom Dua Lipa. Krásna tmavovláska je jednoznačne Harryho typ, o tom niet pochýb. O čom ale debatovali, čo riešili a či išlo o pracovnú schôdzku alebo romantické rande, to netuší nikto. Uvidíme, čo z toho bude. 🙂

Foto: Twitter | Video: YouTube 

 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here