Miláčikovia mnohých dievčat im zasadili tvrdú ranu, keď začiatkom tohto roka oznámili koniec svojej spolupráce. Možno však nie je všetkému koniec. Harry Styles totiž v najnovšom rozhovore prišiel s vyjadrením, ktoré fanúšikov určite poteší. 

Skupina „One Direction“ a partia piatich, neskôr už len štyroch, chalanov si za svoju  krátku kariéru užila nesmierny úspech. Napriek tomu sa rozhodli pre odlúčenie a venujú sa sólovým projektom. Magazín „Another Man“ teraz však prišiel s rozhovorom, v ktorom Harry Styles vniesol do celej veci viac svetla.

 

Loving #HarryStyles' smile here! See more pics on JJJ

A post shared by Just Jared Jr. (@justjaredjr) on

 

22-ročný spevák síce na otázku o návrate skupiny reagoval trochu tajomne, ale zároveň ňou naznačil, že je to dosť pravdepodobné. ,,Nikdy by som nepovedal, že už spolu nebudeme hrať. Ale je pre nás dobré vyskúšať si rôzne veci.“

 

 

K účinkovaniu v kapele sa vyjadril veľmi pozitívne a je teda isté, že by do ďalšej spolupráce určite išiel. ,,Byť v tejto kapele je tá najdôležitejšia a najlepšia vec, aká sa mi kedy stala. Úplne mi to zmenilo život.“

Harry ďalej prezradil, že sa chce viacej venovať herectvu, pretože počas účinkovania s One Direction naň nemal čas. Natáčanie filmu „Dunkirk“ si určite užil, hoci to pre neho ako nováčika nebolo ľahké. Zároveň pripravuje svoj sólový album, na ktorý už určite netrpezlivo čaká zástup jeho obdivovateliek. Návrat skupiny teda rozhodne nehrozí tento ani budúci rok, ale možno nám chalani pripravia prekvapenie a dočkáme sa ich skôr, než by sme sa nazdali.

 

Throwback to the guys with @simoncowell following their epic @TheXFactor Final performance of 'History'!

A post shared by One Direction (@onedirection) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here