Minulý rok oznámili chalani z One Direction koniec ale rozhodne to neznamená, že si dávajú čas na oddych. Vrhli sa do nových projektov a inak to nie je ani v prípade Harryho. Okrem sólovej kariéry, ku ktorej sa zatiaľ bližšie nevyjadril, chystá film „Dunkirk“. [sociallocker]

Je však otázne, či ho tam uvidíme. Nie neboj sa, Harry vo filme bude a rozhodne jeho scény nebudú vystrihnuté. Podľa posledných fotiek to však vyzerá, že ho po skončení nakrúcania čaká riadny kúpeľ. Mokré vlasy, tvár od hliny (prinajmenšom) a ktovie čoho ešte. Snáď nebude v takom stave až do záverečných titulkov, pretože iné fotky z natáčania sa zatiaľ neobjavili.

 

Harry si na svoj debut naozaj nevybral práve ľahký oriešok. Pod vedením skvelého režiséra (Christopher Nolan) si strihne rolu vojaka v historickej dráme z obdobia 40-tych rokov. Možno si to Styles po tejto skúsenosti aj rozmyslí (veď už prišiel o svoje vlasy) a bude sa venovať už len spievaniu. Aj keď to by bola škoda, pretože sa na neho rozhodne bude dať pozerať.

His HAIR!!!!😍😍😍😍 #harrystyles #harrystylesdunkirk #harrystylesonedirection

A post shared by Lexi (@religion.is.lashton) on

 

 

 

Foto: Instagram, Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here