Všetkými fanúšikmi očakávaný film bude mať premiéru na budúci rok a štúdio „Warner Bros“ prišlo s prvým trailerom. Čo nám v ňom prezradili a objavil sa tam už aj Harry? To ti hneď povieme. 

Je viac než isté, že kiná na premiére vojnovej drámy „Dunkirk“ budú preplnené fanúšikmi fešáka z úspešného boybandu. Harry bude mať určite ťažkú úlohu udržiavať krok so slávnymi kolegami ako Tom Hardy či Cillian Murphy. Tvorcovia nám zatiaľ dávkujú informácie postupne a v prvej upútavke nám toho práve veľa neukázali. A nedočkali sme sa ani Stylesa.

Napriek tomu, že ani jeden z nich sa v traileri neukázal, ide o vydarený kúsok. Atmosféra filmu na nás dýcha plnými dúškami už počas tejto jednej minúty a bezpochyby pôjde o veľkolepé dielo. Prosté zábery prestrihnuté čiernou obrazovkou sprevádza zvuk tikajúcich hodín a my máme pocit, akoby nám dochádzal čas. Všetko vygraduje v závere, ktorý napovedá hrozivú udalosť. Nolan sa právom radí k najlepším režisérom súčasnosti a jeho najnovší film by to mal len potvrdiť.

Foto: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here