Nielen modelky, speváčky či herečky si užívali Halloween v úžasných kostýmoch. Zahanbiť sa nedali ani známe rodinky, ktoré sa so svojimi malými ratolesťami vyobliekali priam dokonale. 

Súboj najslávnejších rodín môže začať. Beyoncé a Jay-z, Jenna a Channing a Justin s Jessicou sa tento rok poriadne odviazali. A nezostali sami, do dokonalých prevlekov zapojili aj svoje detičky a vytvorili tak rozkošnú Barbie rodinku, či scénu z rozprávky Kráska a zviera.

Poďme pekne po poriadku. Beyoncé a Jay-z sa tento rok premenili na skutočnú Barbie a Kena. Ich najkrajším doplnkom sa stala malá Blue Ivy, ktorá to svojou mini koženou bundou a ružovou sukňou totálne vyhrala. Najlepšie bolo použitie krabíc s nápisom „Black Edition“, aby vyzerali ako skutočné zabalené bábiky.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

 

Justin Timberlake, Jessica Biel a ich synáčik Silas sa rozhodli pre kostýmy Trolls, z filmu, ku ktorému naspieval Justin soundtrack. Prezliekli sa za postavy z tejto rozprávky a my sa na nich nevieme vynadívať.

 

#2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @jessicabiel

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

 

 

A na záver to najlepšie. Na dvore u Tatumovcov sa ocitli dve krásne Belly a jedno veľké zviera. Musíme uznať, že pokiaľ ide o Channinga, Jennu a malú Everly, u nás sú jednoznační víťazi. 🙂

 

Two belles and a beast

A post shared by Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) on

 

Belle down

A post shared by Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) on

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here