Jared Leto má za sebou množstvo zaujímavých a najmä originálnych filmových rolí. Tou poslednou bola úloha „Jokera“ v očakávanom komiksovom thrilleri „Suicide Squad“. So šokujúcimi zábermi však zďaleka neskončil. Pred pár dňami sa totiž objavil v televízii tak, akoby to nikto nečakal! 

Je nám všetkým jasné, že herci si vyberajú úlohy, ktoré sú častokrát úplne odlišné od ich vlastnej osobnosti. Majú akýsi pocit voľnosti a slobody, že môžu byť niekým celkom iným. Rovnako je to aj v prípade 44-ročného herca, ktorý už má na svojom konte nejeden film, v ktorom by sme ho ani nespoznali. Jared má rád výzvy a tou bola aj postava „Jokera“. Pri pohľade do jeho šialených očí mu veríme, že naozaj nie je celkom v poriadku.

O to prekvapujúcejšie bolo, keď si ho americký moderátor Jimmy Fallon zavolal do svojej šou a Jared sa tam objavil v modrom svetri, v ktorom pôsobil ako vianočný škriatok. No ešte viac ľudí dostal v hre „Pup Quiz“. Obaja mali odpovedať na otázky a v prípade správnej odpovede dostali šteniatko. Reakcia frontmana kapely „30 Seconds To Mars“ všetkých dostala. Herec sa totiž s malým psíkom maznal a hral, pričom ani nevnímal čo sa deje okolo. Ten pohľad by roztopil aj srdce zlého zeleného Grincha. Vskutku obrovský kontrast oproti jeho výkonu v akčnom filme.

Foto: Twitter | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here