Kvalitné snímky, ktoré vznikli pred pár rokmi sú vždy vhodnou voľbou na vytvorenie novej verzie. To isté si povedali tvorcovia tejto homosexuálnej romance, v ktorej tentoraz mužov nahradia ženy! Mená hlavných predstaviteliek ťa šokujú! 

Dvanásť rokov po tom, čo táto love story vzala svet útokom, sa hovorí o plánovanom remaku, ktorý už má dokonca stanovenú premiéru na jún 2017. Na konferencii v Los Angeles totiž tvorcovia priznali, že chystajú novú verziu, s jednou zásadnou zmenou. Príbeh odohrávajúci sa na vidieku USA, dodrží všetky základné prvky pôvodného filmu s jedným rozdielom – ústrednou dvojicou budú ženy.

A teraz k tej najdôležitejšej informácii. V pôvodnej verzii hviezdili Jake Gyllenhaal a Heath Ledger. Kto teda stvárni lesbický pár v remaku? Dve v súčasnosti veľmi známe a obľúbené tváre – Margot Robbie a Emma Watson. Emma sa k celej veci vyjadrila veľmi pozitívne:

,,Je mi cťou a požehnaním stvárniť postavu, ktoré je odo mňa tak odlišná.“ Na film samotný nás navnadila aj týmito slovami: ,,Z toho, čo som videla, podľa scenára a ľudí, s ktorými budeme pracovať, pôjde o nádherný film.“ Rovnako nadšená z tohto projektu je aj Margot.

,,Znamená to pre mňa veľa, pretože som austrálska herečka. Dúfam, že úlohe Heatha Ledgera učiním zadosť.“

Budúci rok sa teda môžeme tešiť zrejme na trochu kontroverzný snímok, no ak si zachová atmosféru svojho predchodcu, pôjde o romantiku, ktorou nepohrdnú ani heterosexuáli.

 

I'm really trying to post more on this account💕

A post shared by emma watson (batb march 17th!) (@emm.watsons) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here