Spomínaš si na princeznú „Miu“, na kráľovskú zem „Genoviu“ a na jej tučného kocúra „Loiua“? Uveríš tomu, ak ti povieme, že je to presne pätnásť rokov, čo sa snímka „Denník Princeznej“ dostala do kín? Neuveriteľné! Ako sa zmenili hlavní predstavitelia? 

Filmy o princeznej „Mii“ vznikli na základne knižnej predlohy a práve teraz oslavujú svoje výročie. Úloha nemotornej študentky vyniesla herečku Anne Hathaway na výslnie. Kde ale zmizli ostatní herci, čo sa s nimi stalo a čím sa živia dnes?

Anne Hathaway

Jej rozbehnutá kariéra má stále len stúpajúcu tendenciu. Za pätnásť rokov získala nomináciu na Oskara, vyhrala Zlatý Glóbus, cenu BAFTA aj SAG. Stala sa mamou a stále je vyhľadávanou herečkou Hollywoodu.

1

Heather Matarazzo

Kto by zabudol na princezninu najlepšiu kamošku, Lilly Moscowitz? Neskôr si zahrala len v pári filmoch, vždy to však boli menšie úlohy, ktoré jej nepriniesli nič prevratné.

2

Julie Andrews

Na konci 90. rokov 20. storočia prekonala vážne ochorenie hlasiviek vrátane ich nevydarenej operácie. Počas svojho života získala celý rad umeleckých a spoločenských ocenení a je považovaná za mimoriadnu britskú umelkyňu.

3

Héctor Elizondo

Héctor bol zjavne obľúbencom režiséra Garyho Marshalla, pretože sa objavil v osemnástich jeho filmoch. Nikdy predtým nespolupracoval s iným režisérom a vždy dostal úlohu nejakého šarmantného gentlemana.

4

Robert Schwartzman

Robert sa vykašľal na herectvo a založil si skupinu „The Rooney“. Ich hit „When Did Your Heart Go Missing“ sa stal prvým smutným songom, ktorý bol vlastne veselý a mal rýchle tempo 🙂

5

Erik von Detten

Získal menšie úlohy v seriáloch „Kosti“ alebo „Family Guy“. Zrejme najviac sa preslávil zapožičaním hlasu „Sidovi“ v rozprávke „Toy Story 3“.

7

Mandy Moore

Mandy si určite pamätáš z filmu „Nezabudnuteľná cesta“, kde si zahrala hlavnú úlohu. Okrem hereckého má aj spevácky talent. Rovnako požičala svoj hlas Disneyho postave, konkrétne „Rapunzel“.

8

Patrick John Flueger

Aj keď sa uchádzal o hlavnú úlohu, nakoniec si zahral „Jeremiaha“, zábavného a milujúceho majstra s kartami, ktorý okúzlil Lily. Neskôr bol obsadzovaný do menších úloh v televíznych seriáloch, napríklad „Právo a poriadok“.

9

Caroline Goodall

Okrem „Helen Thermopolisovej“ si zahrala aj ďalšie väčši úlohy, napríklad vo filme „Dorian Gray“ z roku 2009 alebo „The Dressmaker“, po boku Kate Winslet a Liama Hemswortha.

10

Foto: Tumblr, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here