Niall zjavne neoplýva veľkým kulinárskym umením, avšak jeho fanúšikovia nemuseli reagovať tak, ako reagovali. Čo presne sa stalo? 

 

Spevák sa rozhodol, že si doma niečo ukuchtí, a že sa pochváli fanúšikom, aký je vlastne šikovný kuchár. Dostal chuť na kura so zeleninou, čo nie je až taká strašne zložitá kombinácia. Keď však zverejnil fotku kuraťa v trúbe, mnohým neuniklo, že je úplne bez akéhokoľvek korenia či zálievky.

Avšak, každá celebrita má fanúšikov, ktorí radi rýpu a aj napriek tomu, že by sa mali tešiť z toho, že ich ich obľúbená hviezda zásobuje fotkami zo súkromia, budú jej znepríjemňovať život. Rovnako sa pri spevákovom kuchynskom počine objavili podpichovačné komentáre – čo je to za jedlo? Kde je korenie? Nezabudol si na niečo? Ty si hovoríš kuchár?

Nialla tieto komentáre dosť otrávili a na záver si neodpustil poznámku: ,,Okorenené! Všetci sa upokojte.“ Čo povieš na túto situáciu ty?

Foto: Snapchat, Twitter 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here