Nie, nič nezákonné sa nestalo, Justin nikoho nenapadol ani nespravil žiadny prúser. Prečo ho potom jeho fanúšikovia dohnali k súdu a zariadili, aby im musel zaplatiť vysoké odškodné? 

 

[sociallocker]Viaceré celebrity organizujú počas svojich koncertov takzvané „Meet and Greets“, kde si fanúšikovia zaplatia nemalé peniaze, aby sa so svojím miláčikom osobne stretli, podali mu ruku, odfotili sa a porozprávali.

Justin však tieto stretnutia počas svojho koncertného turné Purpose nečakane zrušil. Na Instagrame napísal, že to bolo ťažké rozhodovanie, ale že ho tieto každodenné stretnutia veľmi vyčerpávajú a po koncerte je vďaka nim psychicky unavený a nešťastný.

Nanešťastie fanúšikov, tieto stretnutia boli zrušené, keď už viacerí z nich mali zakúpené lístky. Istá americká fanynka menom Melissa Matthai minula na tento špeciálny VIP lístok 1856 dolárov čo je v prepočte viac ako 1700 eur. Podala žiadosť na súd a ten aj vyhrala, Justin jej musí zaplatiť odškodné vo výške 5000 dolárov. Nebola však jediná, ozvali sa ďalší fanúšikovia, ktorí chcú svoje peniaze späť. Spevák s tým nemá žiadny problém, uvedomuje si vraj, že fanúšikovia vyhodili za stretnutie s ním nemalé peniaze.

Foto: Instagram | Video: YouTube [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here