Len po roku manželstva podala Amber v máji žiadosť o rozvod, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely. Potom však svoje vyjadrenie zmenila a Johnnyho obvinila z agresivity a napadnutia. Mnohí to nebrali vážne. Teraz však prišla s dôkazom! 

A je to tu! Všetky ilúzie o filmovom pirátovi sú fuč a nahradila ich krutá realita. 30-ročná kráska najprv polícii dodala fotografie, na ktorých mala modriny po tom, čo do nej vraj herec hodil telefón. Teraz ale prišla s väčším kalibrom. Server TMZ.com na YouTube totiž zverejnil video, na ktorom sa obaja nachádzajú v ich kuchyni.

Hoci dávala blondínka pozor, aby si Johnny nič nevšimol, nepodarilo sa. Najprv nadával, potom rozbil skrinky a nakoniec zistil, že jeho drahá si to celé nahrávala. A spokojný rozhodne nebol! Mohli by sme polemizovať nad kvalitou videa a tým, či ide skutočne o túto dvojicu, ale Deppov špecifický hlas ho okamžite prezradil.
Avšak aj tak sa nájdu zarytí odporcovia, ktorí tvrdia, že video je FAKE a všetko je dobre vymyslené aby Amber zhrabla hercove peniaze.

Foto: Twitter | Video: YouTube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here