Tak toto sa zomlelo poriadne rýchlo. Len nedávno to boli iba špekulácie, dnes je to však hotová vec a niet žiadnych pochýb, že Drake a Jennifer Lopez tvoria nový pár šoubiznisu. 

 

[sociallocker]Drake nezaháľa a po nevydarenom vzťahu s Rihannou znova zalovil vo vodách šoubiznisu a podarilo sa mu chytiť si kráľovnú latinsko-amerických rytmov Jennifer Lopez. Čo už, že je od neho značne staršia. Hlavne, že je nová láska na svete.

Spoločne sa tak vybrali do Las Vegas na ples s názvom Winter WonderLand, kde sa stali kráľom a kráľovnou plesu. Dokonca im v pozadí vyhrával ich najnovší spoločný hit a dvojka si užívala spoločnosť toho druhého plnými dúškami. Padli aj nejaké tie bozky a zamilovaný pár sa od seba nepohol ani na krok. Uvidíme ako dlho to vydrží, nechceme byť skeptické, ale dlhé trvanie tomu celému veľmi nedávame. 🙂

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube [/sociallocker]

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here