Aj tebe sa zdá, že tohtoročné prázdniny ubehli extrémne rýchlo? Neskutočné, ako ten čas letí, keď ti je dobre, zabávaš sa a vieš, že nemusíš vôbec nič. Maximálne tak vyniesť smeti alebo vyvešať prádlo z práčky. [sociallocker]

V pondelok sa to znova začne – kolotoč zvaný škola! Nudné hodiny matiky či zbytočná fyzika. Užila si si prázdniny? Stihla si všetko? Ak nie, máme tu pre teba pár ideálnych tipov na to, čo určite musíš zažiť ešte predtým ako sa nadobro vrátiš do školských lavíc.

Piknik s frajerom

Piknik je super vec. Okrem toho, že sa potešia tvoji Istagramoví fanúšikovia, poteší sa aj tvoj chalan. Navrhni mu, či si posledný víkend prázdnin môžete vybehnúť niekam na lúku a len tak si dať niečo dobré pod zub, porozprávať sa a byť spolu.

Grilovačka s partiou

Grilovačky patria k letu a ak si tento rok na žiadnej nebola, môžeš sa hanbiť. Zorganizuj niečo, zavolaj kamošov, vytiahni dobré mäsko, hudbu, limonády a párty sa môže začať.

0303

Výlet

Víkend je ako stvorený na výlety a rôzne exkurzie. Mala by si poriadne popremýšľať, kde by si ešte chcela ísť. Nikdy nerozmýšľaj dlho, buď spontánna.

Urob si filmový večer

Kino je super, ale doma je to predsa pohodlnejšie. Zavolaj kamošky a pozrite si niečo prudko dievčenské a romantické. Pritom zaspomínajte na zážitky z leta a doprajte si poriadnu dávku fajnovej zmrzliny.

0566

Vypni sa!

Aspoň na pár hodín ak nie na celý deň. Odlož mobil a vypni sociálne siete. Užívaj si posledné lúče slnka, prečítaj si knihu, vymaľuj pár omaľovánok alebo si vypočuj najnovšie hudobné skladby. Aj takéto popoludnie má svoje čaro.

Foto: Tumblr, Twitter [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here