O mesiac tu máme najznámejší sviatok všetkých strašidiel a karnevalov. A keďže sa uchytil už aj u nás, ponúkame ti výber štýlových a zároveň jednoduchých masiek. Klasiky ako upír či zombie už nie sú v kurze! Je čas na niečo nové! 

YouTube je plný tutoriálov, ktoré ti dajú ľahký návod, ako sa premeniť na niečo kúzelné. My sme teraz pre teba vybrali tie, ktoré zvládneš bez špeciálnych a drahých líčidiel a kostýmov. Za málo peňazí, veľa zábavy!

Hneď na prvý kúsok ti vystačí svetlý makeup, čierna ceruzka a rúž. Len vďaka týmto trom veciam sa môžeš zmeniť na komiksovú slečnu.

 

Ak máš rada niečo temnejšie, s tými istými líčidlami sa z teba môže stať kostlivec.

 

S pridaním bielej ceruzky či bielych tieňov máš všetko potrebné na vzhľad porcelánovej bábiky, ktorá sa tak trošku rozbila.

 

V prípade morskej panny nás úplne dostal nápad s použitím sieťky. Pozri sa, čo všetko dokážeš s touto obyčajnou pomôckou.

 

Aj obyčajná mačka nemusí byť na zahodenie. Je to zvodné a hlavne jednoduché.

 

Ak si niekedy videla klip „Prayer In C“ od Lilly Wood, určite ti neunikol makeup s názvom „Sugar Skull“. Preto ti ponúkame jeden návod aj na tento krásny kúsok.

 

Absolútne jednoduchý makeup v spojení so starým klobúkom a bude z teba rozkošný strašiak.

 

Ak máš chuť nakupovať, zožeň si žltú, modrú či fialovú a vďaka tomuto návodu sa premeň na Mimoňa.

 

V animákoch budeme pokračovať a ukážeme ti, ako sa stať emóciami z rozprávky „V Hlave“.

 

„Hotel Transylvánia“ obývala aj mladá upírka „Mavis“. Áno, vraveli sme, že upíri už neletia, ale v jej prípade urobíme výnimku.

 

Na koniec pripojíme asi najrozkošnejší makeup tutoriál aký sme mali možnosť vidieť. „Zootopia“ sa stala hitom a tak je jasné, že sa na Halloween objavia aj postavičky z tohto filmu. Policajtkou „Judy“ sa v tomto prípade stalo malé dievčatko, no rozhodne sa tento kostým dá použiť aj vtedy, ak už nemusíte chodiť von v sprievode rodičov.

Foto/Video: Youtube 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here