Rečí okolo Justinovej spoločnosti v Prahe už bolo viac než dosť. Bulvárne plátky si na ňom poriadne zgustli, my však nechceme robiť to isté. Chceme všetkým neprajníkom ukázať, že spevák je dokonalý džentlmen  a nepotrebuje si nič dokazovať.

Ukázali sme ti, že Justinov koncert v Prahe bol skutočne výnimočný, a že sa už nevieme dočkať ďalšej jeho návštevy. Po namáhavom vystúpení sa spevák vybral do mesta, ako každý mladý chalan sa chce trocha odreagovať. Portál blesk.cz prichádzal s informáciami, že dievčatá, ktoré s Justinom skončili v podniku a neskôr aj na hotelovej izbe, boli vopred vybrané na kastingu.

Denisa, ktorú si vraj vybrali, pracuje na Letisku Václava Havla. ,,Na hoteli sme boli len chvíľu, hral na klavír, brnkal na gitare, rozprával sa s nami. Justin sa správal ako dokonalý džentlmen.“ Viac prezradiť nemohla, údajne podľa dohody, ktorú všetky dievčatá podpísali. Nevieme, či je to skutočne pravda, avšak to by nám na speváka sedelo. Skutočne si myslíme, že nepotrebuje baliť baby a správať sa ako hulvát, ale že je z neho krehká a jemná duša, ktorá len potrebuje trocha lásky a porozumenia. 🙂

justin-2justin-1

Foto: Twitter | Zdroj: blesk.cz

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here