Každý chlap má nejaký vkus na ženy – blondínky či tmavovlásky, štíhle alebo krv a mlieko, vysoké, nízke, dámy alebo šialené párty girl. No a svoj tip má aj Leo DiCaprio, pretože všetky jeho bývalky sú modelky. A ňou je aj jeho nová láska. 

Nepoučiteľný a prieberčivý? Možno aj tak by sa dal charakterizovať teraz už 41-ročný Jack z Titanicu. Veď list jeho priateliek je dlhší ako nohy Adriany Sklenaříkovej. Hoci si mnohí myslia, že začal s modelkami  v roku 2000, keď sa dal dokopy s Gisele Bündchen, motal sa okolo nich už predtým. Prvou bola Kristen Zang, neskôr Emma Miller. S Gisele vydržal päť rokov a po nej nasledovali ďalšie – Bar Refaeli, Erin Heatherton, Toni Garrn, Kelly Rohrbach a Ela Kawalec. Na druhú stranu, ktorá by mu odolala? Veď za 20 rokov sa veľmi nezmenil.

 

 

Najnovšie sa hodil do náruče Nine Agdal. Paparazzi ich načapali spolu na pláži v Malibu a rozhodne to vyzerá, že Leo má opäť zamotanú hlavu. S 24-ročnou kráskou si vymieňal nežné dotyky aj bozky. Ak to pôjde takto ďalej, Leo si bude musieť dať pozor, aby jeho frajerky neboli ešte pod zákonom.

 

Foto: Instagram 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here