4. júl je v USA štátny sviatok a ročne si získanie nezávislosti pripomínajú milióny Američanov. A medzi nimi samozrejme aj známe osobnosti. Kto sa na sociálnych sieťach pochválil fotkami z osláv? Pozri sa! [sociallocker]

Asi najväčšiu oslavu si dopriala Taylor Swift, o ktorej sme ťa informovali už včera. Ani iní sa však nenechali zahanbiť a ukázali na Instagrame, ako prebiehal tento deň u nich.

Justin Timberlake sa fanúšikom pochválil s rozkošnou fotkou, na ktorej jeho syn drží americkú vlajku. Niet divu, že už má 620 tisíc lajkov.

Happy 4th of July, America! –The Timberlakes

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

 

Miley nezabudla na Deň nezávislosti správne obliecť ani svojich domácich miláčikov. Takto vyparádila jedného zo svojich psíkov.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

Kráska Kate Hudson potvrdzuje, že vek je len číslo a hoci už má 37 rokov, môže sa pochváliť hriešne dobrou postavou. Tú všetkým predviedla práve na 4. júla.

From my airbrushed ass to yours… Happy fourth!!! 🇺🇸😉💃😘😜👙🍑🍉🍻🎉 🇺🇸

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

 

Hviezda zo seriálu Teória veľkého tresku – Kaley Cuoco si vďaka fotke práve na tento sviatočný deň vyslúžila vlnu kritiky. Momentálne už vymazaná fotka totiž zobrazovala jej psov sediacich na americkej vlajke, ktorá bola navyše položená na zemi. Kaley sa za svoj neuvedomelý skutok ospravedlnila a aby všetkým ukázala, ako Ameriku miluje, obliekla si legíny s týmto motívom.

Foto: Instagram [/sociallocker]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here