Mladá speváčka ako aj mnohé ďalšie celebrity neodolala tomuto trendu a jej telo už zdobí trinásť tetovaní. Teraz však prišlo tetovanie číslo 14 a Demi si vybrala naozaj netradičné miesto. 

V nedeľu 7. augusta sa Lovato pochválila svojou najnovšou ozdobou všetkým fanúšikom. Na rozdiel od jej predošlých tetovaní, by ste si toto v prvý moment ani nevšimli. Má ho totiž na malíčku. Ide o drobného usmiateho smajlíka, ktorého sama speváčka okomentovala týmito slovami: „Život je príliš krátky na to, aby ste si nedali tetovanie na svoj malíček“.

Cause life's too short not to tattoo your pinky 😂

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

Celkový zoznam jej tetovaní sa teda rozšíril o jedno nové a určite nie posledné. A čo všetko už zdobí telo tejto tmavovlásky? Napríklad nápis „You make me beautiful“, ktorý sa nachádza na jej boku, kríž na ruke, slová „Stay Strong“ na oboch zápästiach, pierko za uchom či pery na zápästí. Nevynechala ani svoje prsty, na ktoré si nechala vytetovať „peace“  a „rock´n´roll“ a za zmienku stojí aj kŕdeľ vrán na jej ruke so slovom „faith“. Uvidíme, čo si zvolí ako ďalšie.

@refinery29

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

She's so cute. She matches her hair with her nail color 😉 -kay #demilovato #demilovatotattoos

A post shared by Demi Lovato (@_broken.warrior_) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here