Zdá sa akoby si Amor so svojím šípom vzal letnú dovolenku, ba možno odišiel nadobro do teplých krajín. Páry totiž ukončujú svoje vzťahy jeden za druhým, a to bez ohľadu na to, koľko sú spolu. Iste, nie vždy to funguje dokonale, ale už je toho za posledné mesiace naozaj dosť. A teraz rozchodom šokovala ďalšia slávna dvojica! 

Bella Thorne a Gregg Sulkin, tento rozkošný pár sa spolu ukazoval na verejnosti jeden rok a dokonca sa v ich okolí začali šíriť klebety o svadbe. Tomu je však koniec a obaja sú opäť voľní. Magazínu People poskytli oficiálne vyhlásenie v ktorom tento krok vysvetlili:

„Po dlhom premýšľaní a sebaspytovaní sme urobili ťažké rozhodnutie a ukončili náš vzťah. Vždy sa budeme navzájom milovať a mať k sebe úctu. Počas toho obdobia, čo sme boli spolu sme sa obaja stali lepšími ľuďmi.“

Okrem toho však uviedli aj nasledujúce:

„Bolo ťažké vídať sa vzhľadom na naše povinnosti, a tak sme sa rozhodli, že teraz to bude takto lepšie“.

Môže to teda znamenať, že ich láska nie je definitívny koniec? Už veľa párov ukončilo svoj vzťah, či si dali pauzu, pretože nestíhali pracovný rozvrh a mali na seba málo času. V médiách sa riešil aj ich vekový rozdiel, ale pre 18 ročnú herečku rozhodne nebol 24 ročný Gregg starý. Nech už to bolo akokoľvek, celebritný svet prišiel o jeden z najkrajších párov a  obaja zrejme nebudú dlho sami.

#BellaThorne & #GreggSulkin have broken up. Read the full story – #linkinbio.

A post shared by Just Jared Jr. (@justjaredjr) on

 

Bella Thorne ve Gregg Sulkin çifti ayrıldı. #BellaThorne #GreggSulkin 💫

A post shared by B&B 👑 (@thecelebritynewstr) on

 

 

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here