Nech ide o kohokoľvek, takéto gesto nás vždy dostane a obzvlášť, ak sú to obľúbení hrdinovia. Hereckí kolegovia a dobrí kamaráti, Chris Hemsworth a Tom Hiddleston, odložili svoje povinnosti bokom a šli pozdraviť choré deti do nemocnice! 

Chris a Tom sa prvýkrát zišla pri nakrúcaní filmu „Thor“ v roku 2011. Odvtedy sú z nich dobrí priatelia a ako mnohokrát ukázali, srdce nemajú z ľadu. Dokonca ani predstaviteľ Lokiho, ktorý je podľa mytológie potomok ľadových obrov. Tom Hiddleston síce túto postavu zahral skvele, ale veľa s ňou spoločného nemá. So svojím filmovým bratom totiž ochotne navštívil deti v nemocnici.

Chris je sám otcom troch detí, a tak niet divu, že nenamietal. Rozžiarené úsmevy boli dôkazom, že deti takéto prekvapenie nielen privítali, ale ich aj veľmi potešilo. Obaja sa následne na svojich sociálnych sieťach pochválili fotkami, a ako je na nich vidieť, skutočne si to tam užívali.

„Oni sú praví hrdinovia.“ Toto povedal Tom na adresu malých bojovníkov.

 

„Veľký potlesk všetkým tým statočným deťom, ktoré sú pre nás inšpiráciou.“ Tieto slová pripojil k svojmu príspevku Chris.

 

Foto: Instagram, Twitter | Video: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here