Tetovanie. Pre niekoho len módny doplnok, no pre väčšinu ľudí skrýva niečo hlbšie, niečo vlastné, niečo, čo pre nich má význam. Poďme sa pozrieť na osem celebritných tetovaní, za ktorými sa skrýva neobyčajný príbeh. 

 

 

Jessica Alba

Subtle nail art -cool take on a classic -thx @flippinflynails

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

V televíznej show Stephena Colberta Jessica priznala, že svoje malé tetovanie na zápästí pomenovala „Môj prvý rozchod“. Jeho doslovný preklad z hindštiny je lotos, a znamená vnútornú krásu.

 

Demi Lovato

Cause life's too short not to tattoo your pinky 😂

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Táto 23-ročná speváčka pridala k svojej bohatej zbierke jednoduché tetovanie na malíčku. Pretože život je jednoducho príliš krátky na to, nedať si tetovanie na malíček, ako napísala na svojom Instagrame.

 

Kylie Jenner

O príbeh, ktorý sa skrýva za týmto tetovaním sa Kylie podelila so svojimi fanúšikmi na svojom Instagrame. Ide o uctenie si pamiatky svojich starých rodičov. Na predlaktí má vytetované meno svojej starej mamy „Mary Jo“ rukopisom svojho starého otca.

 

Kendall Jenner

1

Topmodelka Kendall Jenner si dala urobiť najmenšie možné tetovanie – drobnú bielu bodku na prostredníku. Je symbolom priateľstva medzi ňou a topmodelkou Hailey Baldwin.

 

Selena Gomez

Selenine najnovšie tetovanie je v arabštine a voľne by sa dalo preložiť ako „Ako prvé miluj seba“.

 

Miley Cyrus

1

Miley Cyrus si svoje prvé tetovanie nechala urobiť, keď mala 17 rokov. Nápis „Just Breathe“, alebo po slovensky „Jednoducho dýchaj“, má pre ňu špecifický význam. Jej dobrá priateľka Vanessa, aj jej starý otec totiž zomreli na rakovinu pľúc.

 

Vanessa Hudgens

1Herečka sa nechala prvýkrát tetovať v 22 rokoch. „Motýľa na krku som chcela už veľmi dlho. Týždeň predtým, ako som prišla na svet, totiž mojej mame pristál na bruchu motýľ. Podľa toho ma aj pomenovala, pretože Vanessa v latinčine znamená motýľ.“ vysvetľuje herečka.

Foto: Instagram, YouTube 

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here