Toto ani nie je možné. Absolútne teda nerozumieme tomu, čo sa to s Bellou porobilo. Najprv odkopla Gregga Sulkina, (za ktorým by sme teda rozhodne utekali) potom sa bozkávala s bývalou priateľkou svojho brata a ohlásila, že je bisexuálka. Zjavne jej láska k ženám nevydržala až tak dlho. 

Osemnásťročná Disney hviezdička Bella Thorne asi nevie čo so sebou. Pred nejakým časom sa rozišla so svojím priateľom Greggom Sulkinom, s ktorým tvorila dokonalú dvojku. Vyšla von s pravdou, že sa jej páčia aj dievčatá avšak karta sa znova obrátila. Fanúšikovia ju videli bozkávať svojho hereckého kolegu, hrdinu zo seriálu „Teen Wolf“.

Bella a Tyler už niekoľkokrát prichytení boli, vždy svoj možný vzťah popreli alebo nejako výraznejšie neriešili. Teraz sa však držia za ruky a pri viacerých fotkách to vyzerá, že v Hollywoode máme nový párik. 🙂

02

 

 

 

WAIT WTF?! 😱 HOW? DID I MISS ANYTHING?! I JUST CAN'T #tylerposey #bellathorne

A post shared by TW + TMR -Jan (@alphawolf_running.newt) on

Foto: Twitter, Instagram 

Ivet
Šéfredaktorka, ktorá sa stará o to, aby ste vždy mali tie najnovšie a najzaujímavejšie informácie. Miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here