Tento párik si za krátku dobu fungovania spolu užil už dosť verejného preberania a ani zďaleka tomu nie je koniec. Každá maličkosť sa berie ako známka rozchodu a častokrát to pripomína konšpiračné teórie. Aký dôvod pre rozchod majú teraz? 

Server Perezhilton.com prišiel ako prvý so šokujúcou správou, že Taylor a Tom už zrejme nie sú spolu. Dôvod? Speváčka vraj zrušila sledovanie svojho priateľa na Instagrame. To, že sociálne siete týchto dvoch sú ostro sledované, nie je nijaká novinka. No dôvod na rozchod je to vskutku chabý. A to nie je ani zďaleka všetko.

Vzápätí totiž redaktor v článku ozrejmil, že ide len o nedorozumenie. Swift má totiž stále na svojom Instagrame 85 sledovaní a medzi nimi je aj Hiddleston. Ako teda prišli na to, že ho odklikla? Jednoducho! Ide o chybu mobilnej aplikácie. Tá totiž nezobrazila, že Taylor má stále svojho frajera na liste sledovaných a tak bol škandál na svete. No podľa všetkého sa nič nedeje a hrdličky sú stále spolu. Pozornosti sa však tak ľahko nezbavia a bizarných „rozchodov“ bude určite ešte veľa.

❤️ #tomhiddleston #taylorswift#tomhiddlestontaylorswift#swiftie#1989

A post shared by China Swiftie🇨🇳Born In 1999 (@penney_swiftie) on

Foto: Instagram, Twitter 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here