Všetky baby od chalanov niečo očakávajú. To je ale zle. Prečo? Pretože to, čo si my niekedy želáme, sa nám väčšinou nesplní, a potom sme z toho akurát nešťastné. Prezradíme ti, čo od chalanov radšej neočakávaj.

 

Nezmení sa

Svojmu frajerovi môžeš hovoriť stokrát, nech si po sebe uprace oblečenie a aspoň niekedy umyje špinavý riad. Vyjdú všetky tvoje slová na túto tému vždy navnivoč? Môžeš sa snažiť jeho návyky všemožne zmeniť, ale ver nám, že sa ti to nepodarí. Radšej sa s jeho zlými vlastnosťami zmier. Pokiaľ tento boj vzdáš, nebudeš sa musieť už nikdy nad týmito vecami rozčuľovať. Prijmi svojho chalana takého, aký je. On by mal urobiť to isté. Všetky mužské práce prenechaj na oplátku jemu.

Nedokáže si zapamätať dôležité dátumy

Neočakávaj, že si tvoj frajer bude pamätať dôležité dátumy. Že si nespomenie na tvoje narodeniny alebo na narodeniny tvojich rodičov? A čo dátum výročia vášho zoznámenia, alebo prvého rande? Na to rovno zabudni. Ak si chceš tieto významné dni užiť, radšej mu povedz dopredu dôležité dátumy. Budeš mať potom „istotu“, že ti donesie aspoň kytičku.

Nevšíma si detaily

Nebuď smutná z toho, že si nevšimne tvoje nové šaty, účes alebo nechty. Ty na svojej kamarátke dokážeš rozpoznať akýkoľvek drobný detail a pochváliť jej ho. Chalani také veci neriešia. Ak chceš, aby si na tebe niečo všimli, musela by to byť radikálna premena. To, že si chalani na nás nevšímajú detaily, má svoje klady. Neriešia totiž naše nedostatky. A to za to tiež stojí!

Neriešia každú vetu dopodrobna

Väčšina z nás má často tendenciu vyjadrovať sa v náznakoch, ale chalani ich väčšinou nepochopia. Musíš s nimi hovoriť jasne a zrozumiteľne. Nerobia detailný rozbor každej našej vety. Nerozmýšľajú nad ďalšími alternatívami, ktoré by mohli obsahovať naše slová. Ak by mali chalani do detailov riešiť každú našu hlášku, pravdepodobne by sa z toho zbláznili. Z tohto dôvodu hovor radšej všetko narovinu. Za svojimi slovami nič ďalšie neschovávaj, pretože oni to nepochopia. Ak niečo chceš, povedz to jasne a zrozumiteľne!

Foto: giphy.com, Instagram

Aduska
Vítam Vás na svojom profile. Volám sa Andrea, som vášnivá cestovateľka, instagramerka, fanúšička Justina Biebera a klanu Kardashianovcov. Takisto milujem nakupovanie a verím v lásku na prvý pohľad, nie len s človekom, ale so všetkým, čo je krásne. Svojimi článkami Vám chcem ukázať niečo zo svojho sveta a zároveň Vás aj inšpirovať. Prajem Vám príjemné čítanie!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here